Hakkımızda

HAKKIMIZDA

LAWWISECO

Alanında tecrübeli uzman avukatları bünyesinde bulunduran tam donanımlı bir hukuk firması olarak LWC, Türkiye’de doğrudan ya da dolaylı olarak faaliyet gösteren ulusal ve uluslararası müvekkillerine danışmanlık ve uyuşmazlık çözümü de dâhil, hukukun her alanında hizmet vermekte ve keza müvekkillerine, yurtiçinde ve yurtdışında ifa ettikleri proje ve işlemlerin her aşamasında destek olmaktadır.

LWC; müvekkillerine, her biri yurtiçinde ve yurtdışındaki saygın üniversitelerden mezun tecrübeli avukat ve danışmanlardan oluşan bir hukuki kadro ile hizmet vermektedir.

LWC’yi üst düzey bir hukuk bürosu haline getiren en önemli faktörler; müvekkillerine geniş bir hukuk yelpazesinde hizmet verebilmesinin yanı sıra etkin zaman yönetimini, hızlı ve verimli çalışmayı, ödünsüz kalite ve uyum denetimini ilke edinmiş olmasıdır.

LWC, her müvekkili ve her konuyu münferiden, kendine özgü nitelikleriyle ele almayı şiar edinmiş bir firmadır. Bu sebeple, müvekkillerine hazır ve kalıplaşmış çözümlerden ziyade, münhasıran ilgili sektör uzmanlığının ve durumun gerektirdiği nitelikli ve alternatif çözümler sağlamayı taahhüt etmektedir.

LWC, müvekkillerin ihtiyaçlarına her zaman daha da iyi yanıt verebilmek üzere mümkün olan en uygun yaklaşımı ve alternatif çözümü üretebilmek amacıyla geniş bilgi birikimini ulusal ve uluslararası mevzuatta, küresel ekonomide ve ticaret hayatında meydana gelen gelişmeler ile sentezlemektedir.

BİZ KİMİZ?

LawWiseCo, müvekkillerine hukukun her dalında faaliyet gösteren, alanında uzman ve tecrübeli avukat ve danışman kadrosu ile Türk hukuk sektörünün önemli bir markası olarak hizmet vermektedir.

NELER YAPIYORUZ?

LawWiseCo, müvekkillerine Dava, İcra ve Danışmanlık departmanları bünyesinde aile hukuku, şirketler hukuku, miras hukuku, iş hukuku, ticaret hukuku, yabancılar hukuku, icra ve ceza hukuku başta olmak üzere hukukun her alanında hizmet vermektedir.

HEMEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ!

    Genel kullanım koşullarını "okudum ve " kabul ediyorum.