Online Hukuk

LAWWISECO

onlıne hukuk danışmanlığı nedir?

LawWiseCo, randevuya dayal yüz yüze görüşme yoluyla danışmanlık hizmeti verdiği gibi ayrıca online olarak baska ülke veya şehirde olan kişilere online danışmanlik sağlamaktadır.

Online danışmanlık hizmetlerinde öncelikle Avukat ile web sayfasında yer verilen Whatsapp veya telefon bağlantısı ile iletişime geçilebilir veya web sayfasında yer verilen başvuru formunda gerekli bölümler doldurularak, danışmanlık alınmak istenen gereken konu belirtilerek, süreç hakkında mesaj iletilmesi gerekir.

Avukatlık danışma hizmetleri her yıl Türkiye koşulları değerlendirilerek, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirlendiğinden Online Avukat danışma hizmetlerinden de yasal zorunluluk gereği, danışmanlık ücreti alınır.

Konunun içeriğine göre ücretlendirme süreci belirlenerek, ödeme yöntemleri danışma hizmeti alan kişiye bildirilir. Bu sayede belirlenen yöntemle ücret ödemesi gerçekleştirilir. Ödemelerin görüşme öncesinde belirlenen yöntemlerle gönderilmesi ve randevu oluşturulan tarihte ve saatte görüşme ortamının oluşturulması gerekir.

ONLİNE DANIŞMANLIK
SİSTEMİ NASIL İŞLER?

SORUNUNUZU İYİ BELİRLEYİN

Sorununuzu net bir şekilde ifade edin. Hangi hukuk alanına girdiğini belirleyerek doğru kategoriyi seçin. Bu, danışmanın size uygun yardımı sağlamasına yardımcı olacaktır.

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİ GİRİN

İsim, soyisim, e-posta ve telefon numaranızı doğru ve eksiksiz bir şekilde girin. Bu bilgiler, size en uygun hukuk uzmanıyla iletişime geçmemiz için gereklidir ve gizlilik politikamız gereğince güvende tutulacaktır.

HUKUK KATEGORİSİNİ SEÇİN

Karşılaştığınız hukuki sorunun hangi alana ait olduğunu seçin. Örneğin, “Boşanma ve Aile Hukuku,” “İş ve Ticaret Hukuku,” “Ceza Hukuku” gibi seçenekler arasından uygun olanı işaretleyin.

DETAYLI SORUNUZU AÇIKLAYIN

Hukuki danışmanımızın size daha iyi yardımcı olabilmesi için sorunuzun detaylarını açıklayıcı bir metin olarak yazın. Sorunuzun tüm yönlerini ve gerektiğinde ek bilgi verecek önemli detayları burada belirtin.

ONLINE AVUKATA SOR

    Genel kullanım koşullarını "okudum ve " kabul ediyorum.